Yllka Kuqi plotë shkëlqim, elegante dhe joshëse në fustan të bardhë

Yllka Kuqi përveç që njihet për zërin e saj unik, ajo i kushton rëndësi edhe paraqitjes dhe dukjes së saj.

Këngëtarja gjakovare është një femër e bukur dhe me shumë stil, shkruan Indeksonline.

Yllka edhe në imazhin që ka hedhur së fundi ka mahnitur me dukjen e saj. Me një fustan të bardhë dhe grim të kuruar, Yllka dukej tërë shkëlqim.

Ndryshe, ‘Po sillna’ mban titullin projekti i fundit i këngëtares./Indeksonline/

SHPËRNDAJE