Zaimina shndritë e veshur me fustan të kuq, nxjerrë në pah gjoksin

Ajo ka disa muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Zaimina Vasjari e cila solli në jetë vajzën Khloe.

Shumë shpejt ajo arriti t’i rikthejë format trupore, të cilat dhe nuk po heziton aspak t’i shfaqë për ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

E sot këngëtarja shqiptare ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” një imazh ku shihet e veshur me një fustan të gjatë e me ngjyrë të kuqe të ndezur, teksa ka nxjerrë në pah gjoksin.

Sa i përket muzikës, u bë kohë që Zaimina Vasjari nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri./GazetaBlic

SHPËRNDAJE