Zanfina Ismaili prekë zemrat e të gjithëve me dedikimin për nënën e saj të ndjerë

Ka vite që nëna e Zanfina dhe Adelina Ismailit ka ndërruar jetë, shkruan GazetaBlic.

Është Zanfina ajo që shumë shpesh shkruan për të, duke i bërë dedikime të ndryshme.

E sot, është një ditë e veçantë për familjen Ismaili, pasi Mona do të festonte ditëlindjen e saj.

Zanfina ka bërë një postim në Instagram, duke publikuar nj fotografi të saj, ku ka shkruar:

“Urime ditëlindja mami! Kisha dasht t’ishim kon bashkë me festu bashkë sot. Gjithmon ki me kon mungesa ma e madhe e jetes”.

SHPËRNDAJE