Zbulohen foto intime të motrës seksi të Genta Ismajlit (FOTO 16+)

Motra e këngëtares Genta, Mani Ismajli ka tërhequr vëmendjen.

Ajo ka kaluar kohë duke u relaksuar në një ambient intim, shkruan arbresh.info.

Linjat e saj trupore janë seksi dhe ajo shihet e shtrirë në vaskë.

SHPËRNDAJE