Zhduket nje person ne Vushtrri, qe tri dite pa gjurme

Një person në Vushtrri ka raportuar se djali i tij është zhdukur dhe nuk dihet asgjë për fatin e tij, shkruan Veriu.info.

Policia bënë të ditur se dalja nga shtëpia në rrugën ‘Haxhi Zeka’, e personit ka ndodhur të hënën (4 dhjetor) në ora 14:00.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se me datën e cekur djali i tij me të meta psikike ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij. Njësitë policore janë duke hetuar rastin.”, thuhet në njoftimin e policisë, shkruan Veriu.info.(Shiko pamjen e plotë ⬇⬇⬇)

SHPËRNDAJE