Zhduket vajza nga Skënderaji

Një vajzë 22 vjeçare nga Skënderaji raportohet të jetë zhdukur para 40 orësh, shkruan Periskopi. Emri i saj është Arbnora Dobra dhe rasti është lajmëruar në Policinë e Kosovës.

Ky është teksti që i është dërguar Periskopit për rastin në fjalë:

“Zhduket Arbnore Dobra nga Skenderaj viti i lindjes 1996 rasti eshte lajmeruar ne polici qe 40 ore nuk ka asnje informate. Ju lutem publikojeni”