Zhvishet reja e Sali Berishës, i del situata jashtë kontrollit (Foto)

Armina Mevlani nuk ngurron të postojë foto ku shfaqet mjaft natyrale, pa shumë Makeup.

E tillë është edhe një selfie që ajo e duan “fresh”.

Blogerja shqiptare shfaqet me rroba banje, në periudhën e verës, të cilën duket se bukuroshja e ka të vështirë ta harrojë.

Në fakt, në këto ditë të acarta, të gjithë jemi bërë pak nostalgjik për periudhën e verës dhe plazhin.

“Një selfie për tu mbajtur mend. Verë, ditë vere”, shkruan Armina në rrjetin social Instagram

Por ndërkohë, në foton në fjalë, Armina ka marrë edhe komente negative, ku shumë i kanë shkruar se fakti që nuk ka përdorur photoshopin, i ka nxjerrë në pah defektet.

Nuk është hera e parë që Arminës, “i del situata nga duart” në fotot ku shfaqet natyrale, pasi komentuesit e kanë shigjetuar shpesh për fizikun dhe faktin që është shumë ndryshe nga fotot rrëzëlluese, ku shfaqet me grim dhe me veshje firmato.

Armina bashkëjeton me Shkëlzenin, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha.

SHPËRNDAJE