Ziza, shqiptarja që po e “dridhë” Instagramin me fotografitë e saj

Modelja shqiptare, Ziza Pajaziti është bërë ndër personazhet më të përfolura në shou bizin shqiptarë kohët e fundit.

Fotografitë e saj po tërheqin shumë vëmendjen e publikut. Format e saj trupore dhe bukuria që posedon janë për t’u lavdëruar.

Ajo po ashtu është shumë aktive në Instagram ku është e ‘ndjekur’ nga 124 mijë njerëz.

Ziza së fundmi ishte edhe pjesë e një seriali të grupit humoristik ‘Stupcat’, ku mori komplimente nga publiku për aktrimin e saj.

Përveç formave trupore, Ziza po ashtu nëpër fotografi shihet e veshur me shumë stil dhe elegancë, duke bërë që të jetë një modele e kompletuar./Indeksonline/

SHPËRNDAJE