ZYRTARE: Real Madridin e pret ferri në grupe

Skuadra e Real Madrid i ka mësuar kundërshtarët me të cilët do të përballë në grupet e Ligës së Kampionëve për stinorin 2017-18.

Real Madrid do të këtë përballë Borussia Dortmund dhe Tottenham, pas pak mësohet edhe kundërshtari i fundit në grupin H

SHPËRNDAJE