Zyrtare: Robert Berisha është ndarë nga Nora Istrefi

Dy yjet e estradës shqiptare, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, nuk janë më bashkë.

Lajmin e ka bërë të ditur Robert Berisha në llogarinë e tij në Instagram.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..”, ka shkruar ai.

Robert Berisha dhe Nora Istrefi ka kohë që kanë qenë bashkë. Ata kanë qenë një ndër çiftet më të njohura të estradës.

Ky është postimi i plotë i Robert Berishës:

SHPËRNDAJE