Adelina Berisha me një fotografi tregon ndryshimin që ka bërë në dukje

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, është tejet e dashur për publikun shqiptar.

Ajo për vite të tëra ka qëndruar aktive me prurjet muzikore, të cilat kanë marrë miliona klikime në YouTube.

Në foton e fundit që ka publikuar Adelina është shfaq veshur me trenerka ngjyrë nude teksa ka theksuar se ishte bërë brune.

“Flokë ngjyrë kafe, tb”, ka shkruar ajo.

Adelina përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor “Valla”, të cilin e solli pak muaj më parë dhe u prit shumë mirë nga fansat.