Ana Kabashi përsëri zhvishet, këtë herë kursen shumë pak!

Ana Kabashi përsëri nuk e ka kursyer ekspozimin e trupit të saj, duke u shfaqur me bikini.

E veshur vetëm në bikini, ajo dukej shumë provokuese dhe seksi teksa po pozonte para kamerës.

“Krejt cka po ni osht bla bla bla” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Ana ka pak ditë që ka publikuar “Bla bla boy”, projekt ky që është sjell nga ajo pas një kohe shumë të gjatë./Indeksonline/