Bearti i bënë ‘diss’ Teas

Ish-konkurrenti e thumboi Tea Trifonin përmes postimit të fundit.

Pak muaj më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë.

Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen e ndarjes.

Ndërsa pas ndarjes së çiftit dyshja kanë vazhduar duke ndarë rrugët e tyre dhe po jetojnë jetët e tyre ndara.

Bearti së fundi duket se i ka bërë një ‘diss’ ish të dashurës haptazi, ku theksoi se ai nuk ka nevojë për të rregulluar fotografitë për t`u ndjerë rehat me veten.

Tea në anën tjetër jo rallë herë akuzohet për ‘photoshop’ nga ndjekësit, pasi ata besojnë se ajo dëshiron të duket më dobët se sa është në të vërtetë.

“Asnjë filtër, pa fotoshop. Jam i sigurt me mënyrën se si dukem se si flas si mendoj”, tha Bearti së fundi duke ndarë disa imazhe thuajse i zhveshur tërësisht, duke mbuluar pjesët intime me një peshqir.