Bebe Rexha ju thotë mirëmëngjes me një video duke dridhur të pasmet

Të shpeshta janë postimet provokuese nga këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, shkruan GazetaBlic.

Ylli shqiptar gëzon forma perfekte trupore të cilat nuk heziton aspak t’i shfaqë dhe para ndjekësve të saj të shumtë.

Në Instagram ajo ka publikuar një video ku shihet teksa është nën veshjen e një dinosauri, ndërsa këngëtarja bën “twerk” edhe në këtë mënyrë e veshur.

“I’m mess” është projekti më i ri nga ajo i lansuar dje, ku flet për ankthin dhe drepsionin në të cilin ka kaluar.

Ndërsa ka afro një javë që ajo u nominuar në kategorinë “Bashkëpunimi më i mirë” në MTV Video Music Awards, me “Meant to be” në bashkëpunim me Florida Georgia.