Bleona Qereti në lidhje dashurie, ja kush i zbuloi sekretin

Këngëtarja ka arritur që jetën private ta mbajë larg syrit të medias dhe publikut por duket se paska diçka të re nga Bleona Qereti.Bleona është në lidhje dashurie dhe këtë e ka zbuluar gazetari Eni Shehu

I ftuar në “Pikë” ai foli për eksperiencën në “Love story”, pjesë e së cilës është edhe Bleona.

Gazetari zbuloi se këngëtarja është në një lidhje romantike.

“Shumë pak dimë për të dhe kur erdhi në program na kujtoi që jetën private e ka mbajtur përhetë larg medias. Por dikë e ka. E kam nuhatur në prapaskena që ka diçka”, tha Eni duke mos dashur për momentin të zbuloi më tepër.