Cili ishte kushti i Donika Kadajt për tu kthyer në AAK?- Flet kryeministri Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, pasi ka folur për seancën e Demarkacionit e cila, sipas tij, do të mbahet të martën nga orën 14:00, ai komentoi edhe kthimin e Donika Kadajt në partinë e tij

Haradinaj shtoi se deputetja e VV-së u kthye në partinë që shërbeu për 13 vjet pa ndonjë kusht.

Ai tha se Kadaj – Bujupi vendosi të kthehet në partinë e vjetër pas zhvillimeve të fundit në VV.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)