Demi Rose ekspozon të pasmet e mëdha

Ajo nuk është e huaj për të kënaqur fansat e saj me fotografi të zveshura në mediat e saj sociale.

Dhe, Demi Rose të martën tregoi pasuritë e saj të shumta dhe pjesën e poshtme në fotot e postuara në Instagramin e saj, transmeton lajmi.net.

Modelja, 26 vjeçe, ivendosi kthesat e saj të famshme në një veshje të bardhë të prerë nga PrettyLittleThing ndërsa shijonte një shëtitje në Laguna Beach, California.

Demi ishte në formë të shkëlqyeshme ndërsa modelonte me rrobat e banjës, të cilat u rrëzuan në bust, duke nxjerrë në pah dekoltenë e saj.

Ajo pozoi me një çantë me zinxhirë të kuq në fotografitë e zhurmshme, ndërsa ajo fshiu flokëte saj brune në një kapje të lirshme.