Demi Rose ngrit pushuesit në këmbë, me paraqitjen në bikini

Demi Rose po merr vëmendjen e të gjithëve me pozat e provokuese.

Demi Rose vazhdon të mbetet njëra nga modelet më të kërkuara në botë dhe paraqitjet e saj zgjojnë interes të madh në publik.

Bukuroshja ka publikuar disa imazhe nga pushimet në Ibiza, ku shfaqet me një palë bikini të dizajnuara me ngjyra më verore.

Pjesa e sipërme e rroba larjeve ishte më e hapur se zakonisht, çka i vinte në pah gjoksin e saj të formësuar.