Dy gola brenda dy minutave në takimin Manchester United – Leipzig

Manchester United ka shënuar edhe dy gola të tjerë përballë Leipzigut.

Madje, në të dyja rastet shënoi i njëjti futbollist, Marcus Rashford.

Përfaqësuesi anglez realizoi në minutat 76′ dhe 78′, thuajse për t’ia siguruar skuadrës së tij fitoren e dytë në fazën e grupeve.

80′ Manchester United – Leipzig 3-0

Më poshtë edhe golat e para pak çasteve:

2-0

3-0