Emily Ratajkowsky prapë pa reçipeta

Emily Ratajkowski po ndjek verën sikur dallëndyshet, së fundmi ajo ka udhëtuar në një vend bregdetar ku publikoi edhe disa fotografi, shkruan Syri Kosova.

Modelja e njohur për publikun, teksa po shijonte rrezet e diellit ka pozuar pa të brendshme teksa gjoksin e kishte të mbuluar vetëm me një kapelë.

Emily mori mijëra komente pozitive dhe gati një milion pëlqime tek imazhi i ndarë në profilin e saj në Instagram ku numëron mbi 24 milionë ndjekës.