Enca nuk i ndal pozat e zhveshur nga plazhi, provokon sërish

Këngëtarja, ka nisur pushimet në Dhërmi.

Nga atje është duke publikuar fotografi duke treguar se si e kalon kohën.

Së fundi, ka postuar imazhe e veshur në bikine duke marrë poza joshëse dhe vëmendje bie te asetet e saj trupore.

‘Jeta eshte reggaeton’, ka shkruar në postim.