Genta si kurrë më parë, vjen më flokë të ‘çmendura’

Genta Ismajli duket se me çdo kusht e do vëmendjen e publikut.

Ajo po përgatitet për një projekt të ri, e më shumë se këngës po i kushton vëmendje pamjes së saj, përcjell ORAinfo.

……………………………………………………………………………………………………………..
Çmendet Morena, heq gjithçka nga trupi për Xhakën dhe Shaqirin

……………………………………………………………………………………………………………..

Në fotografinë e fundit të postuar Genta vjen me një stil flokësh që asnjëherë më parë nuk e ka pasur.

Me flokë të zeza e dresha, shikoni frizurën e ‘çmendur’ të Gentës./ORAinfo/