Harrojeni Majlindën, shoqja e saj është kaq hot…

Majlinda Zeka padyshim vazhdon të jetë ndër modelet më të komentuara në mediet rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun dhe mediet rozë për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur Majk, transmeton Gazeta Express.

Pavarësisht kësaj, Majlinda gjithmonë është komentuar edhe për shkak të linjave të saj tejet seksi.

Por, Majlinda duket se edhe shoqen e saj të ngushtë e ka tejet seksi.

Së fundmi ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar fotografi ku shihet me shoqen e ngushtë Loresa Xhemshitin.

“Çdo brune  ka nevojë për një shoqe të ngushtë biondinë”, kishte shkruar Majlinda.

Për më shumë shikoni fotografitë e mëposhtme./Gazeta Express/