Ish-futbollisti i Interit rrëfen historinë prekëse: S’munda t’i ktheja mesazhin nënës, ajo kishte shkuar në botën tjetër

Futobollisti i njohur Javier Zanetti, i cili ishte kapiten në Inter, në librin e tij autobiografik ka shkruar një histori prekëse me nënën e tij.

Zanetti në librin e tij autobiografik ka zbuluar një histori shumë të dhimbshme në lidhje me nënën e tij, se si u nda nga jeta.

Nje kujtim nga nena ime?

Kur fituam kupen e Italise kunder Palermos, me dergoi nje mesazh ne telefon: ‘Bir, komplimente, jam shume e lumtur per ty, te dua shume’. Festa mbaroi vone ate nate ne Milano, dhe mendova ti ktheja pergjigje te nesermen, por nuk e kisha me mundesine sepse ajo kishte shkuar ne boten tjeter,”, shkruan në librin e tij.