Jehona nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon gjoksin e saj gjigant

Jehona Dreshaj me kërkesë të veçantë teksa pozon me gjoksin hapur: Këndoni një këngë për mua

Modelja e njohur, Jehona Dreshaj është modelja që merr vëmendje me format trupore dhe bukurinë e saj të padiskutueshme.

Së fundi ajo është shfaqur tepër seksi në imazhet që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja është shfaqur e e veshur me një fustan të zi dhe elegant e ku është i hapur te beli i saj, dhe ku shfaq gjoksin e saj të bollshëm.

Pozat ajo i ka marrur pranë një pianoje. “Këndoni një këngë për mua”, ka shkruar ajo në faqen e saj në Instagram.

Ndryshe, para disa dite Jehona ka pozuar edhe në të brendshme, duke treguar më shumë se duhet në paraqitjen e saj.