Kaq shumë se ka zbuluar asnjëherë Festa

Moderatorja Festa Qoqaj, njihet për fotot provokative të cilat i publikon.

Ajo thuajse çdo dite sjelle fotografi të re në llogarinë e saj instagram.

Festa postoj një fotografi teksa shihet me xhinse dhe një korset.

Në këtë fotografi bukuroshja zbuloj gjoksin më shumë se ç’duhet.

E zjarrtë apo?/infokosova/