Kejvina Kthella, “harron” t’i veshë të brendshmet në këtë paraqitje

Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella njihet për bukurinë e saj, e që po merr vëmendje të madhe në mediat rozë dhe tek publiku.

Kejvina është bërë më e famshme për publikun për shkak të pjesëmarrjes së saj në emisionin ‘Xing’ ku provokonte të ftuarit me pyetje ‘të nxehta’.

Ajo vazhdon karrierën e saj prej modeleje, duke shëtitur e sfiluar nëpër vende të ndryshme nëpër botë.

Së fundmi në një fotosesion, ajo është paraqitur pa sytjena duke vënë në pah format e saj bombastike trupore, me të cilat po joshë publikun.

Kujtojmë që ajo ndiqet nga qindra mijëra fansa në llogarinë e saj në Instagram.