Kejvina Kthella ia bën ‘boom’ me paraqitjen e radhës!

Modelja Kejvina Kthella u bë e njohur për publikun që kur u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”.

Paraqitjet e saj janë shpeshherë provokuese, madje dhe ngacmimet ndaj të ftuarve që bënte sa ishte pjesë e “Xing” ishin të shpeshta.

Tashmë ekspozimi i tepërt i trupit është kthyer në trend nga figurat e ekranit!Kejvina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, teksa e shohim të veshur me një fustan ngjyrë krem, me dekolte në hapur, e me një grim krejtësisht natyral./GazetaBlic