Këngëtarja e këndon tallava, shikojeni reagimin e Ramiz Lladrovcit!

N`Kosove Show festive sjell për shikuesit e emisionit shume humor, këngë të me të ndryshmet.

Fatlume Popofci nuk e la pa e kënduar kryetarin Ramiz Lladrovci. Këtë mund ta ndiqni në video nga minuta 37.

Gjithashtu Fatlume Popofci nuk e la pa e thumbur me një këngë duke ia përmendur oren Rolex.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵⤵⤵)

Ky emision është xhiruar në muajin dhjetor për natën e festave të vitit të ri, ku Ramiz Lladrovcit ka zgjedhur të jetë pjesë e kësaj mbremje.

Ju sjellim videon dhe fotot: