Këto të pasme simpatike të Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski ka treguar të pasmet e saj gjatë promovimit të linjës së saj të bikineve

Ajo e kishte lansuar linjën e saj të bikinëve në nëntor të vitit 2017.

Emily Ratajkowski sigurisht kjo është reklama më e mirë e produktit të saj.

Modelja 27 vjeçare ka treguar disa fotografi të saj në bikine të linjës së saj të fundit Inamorata në Instagram të mërkurën.

Ajo definitivisht ka tërhequr vëmendjen derisa në plan të parë ka vënë të pasmet e saj duke reklamuar ato.

Ndoshta këto poza janë më të guximshme të saj derisa ajo është paraqitur në bikine ngjyrë kafe polka që janë të ngjitura për trupi.

Emily duket se është shumë e lumtur për këtë gjë derisa ka treguar se është duke punuar për një kohë të gjatë në legjendën poshtë fotografisë së saj, transmeton GazetaExpress.

“@inamorataëoman ka disa cilësi dhe stile speciale të reja”, ka shkruar ajo.

“Mezi kam pritur për të ju treguar juve këto polka të kafta”.

Ajo po ashtu ka treguar edhe bikine të portokallta.

Emily ka pasur një javë interesante derisa derisa ishte paraqitur e bukur edhe në partyn e Vanity Fair të Oscarve.

Modelja dhe aktorja (27) ka zënë syrin në një fustan interesant kur është paraqitur në ndejën që u zhvillua në Beverly Hills.

Një ditë më parë ajo kishte festuar përvjetorin e martesës së saj me një postim pa jelek në Instagram derisa ka treguar unazën e saj në kamerë.

Të enjten, Emily postoi një foto simpatike bardh e zi bashkë me Sebastianin në një restorant. “HBD, burrë. Çdo ditë e më shumë të dua”, ka shkruar ajo.

Në shkurtin e vitit 2018, Emily e kishte lajmëruar befasisht martesën me producentin Sebastian në Neë York, i cili kishte veshur një kostum Zara 200 dollarë.

“Emily e njeh Sebastianin për disa vite”, kishte thënë një burim më vonë për Us Weekly.