Kjo maturante lë mbrapa edhe femrat e estradës, me bukurinë e trupin aq tërheqës! (FOTO)

Tani është sezoni i mbrmjëve të matures kur edhe shumë maturant zgjedhin veshjët më interesante për tu shfaqur si më të veçantë në mbrëmje.

—————————————————–
Para syve të KFOR-it 4 serbë sulmojnë ushtarin e UÇK-së, por ky ua merr kallashnikovin dhe i poshtëron:

—————————————————–

Ketë e ka bërë edhe bukuroshja nga Peja, e cila bëri zgjedhjen e duhur dhe arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Është kjo Bonita Lokaj nxenësja e gjimnazit “Bedri Pejani”.

Më poshtë shikoni edhe fotografitë: