Kjo pozë e modeles shqiptare do t’ju lë pa gjumë

Tash e disa vite është duke e zhvilluar karrierën e saj në Amerikë.

Modelja nga Shqipëria, Xhesika Berberi tash e disa vite është duke e zhvilluar karrierën e saj prej modeleje në Amerikë, shkruan lajmi.net

Meqë është aktive në rrjete sociale, Berberi ndanë imazhe dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj.

E ky imazhi i fundit është kur shfaqet në një palë bikini të zeza, e cila nuk lë vend as për imagjinatë.

Jo më kot shquhet si njëra nga modelet më atraktive dhe më tërheqëse shqiptare.

Xhesika shpesh krahasohet me yllin botëror, Gigi Hadid të cilat janë aq të ngjashme saqë vështirë se mund t’i dalloni.

Sidoqoftë, imazhet e Berberit pëlqehen me të madhe në rrjete sociale.