Konfirmohen 17 raste të reja me koronavirus, shkon në 780 numri i të infektuarve

Konfirmohen 17 raste të reja me koronavirus, shkon në780 numri i të infektuarve, raporton Gazeta Online Veriu.info

Lajmi u bë i ditur nga një postim i ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia në Facebook.

“Të dhënat e sotme tregojnë 35 të shëruar dhe 17 raste pozitive “, thuhet në njoftimin e tij.