Kryetari i KF Shkëndija pritet nga kryetari i FFK-së

Kryetari i KF Shkëndija-Hajvali, Rrustem Pacolli është pritur nga kryetari i Federatës së Futblllit të Kosovës, Agim Ademi.

Ky takim ka ardhur pas suksesit që klubi nga Hajvalia e arriti duke u inkuadruar në Ligën e Dytë.

Postimi i plotë i Rrustem Pacollit:

Ishte nder dhe kënaqësi të e takoj Kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, zt.Agim Ademi me rastin e shpalljes kampion të klubit tonë KF Shkendija – Hajvali.
Vërtet të bënë të ndihesh krenar suksesi prapa te cilit qëndron angazhimi i të gjithë neve që u munduam dhe i dhuruam futbollit të Kosovës atë që më së miri dim ta bëjmë. I përgëzoj futbollistat, shtabin teknik, tifozat dhe tërë stafin e KF Shkëndija – Hajvali.