Ky është polici që u plagos në Istog nga hajnat (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Istogut, ku pas një tentimi për plaçkitje në një bankë, dyshohet se ka mbetur i vdekur një person, dhe se një polic është plagosur, shkruan Botapress.info

Plagosja e policit dyshohet se ka ardhur si pasojë e shkëmbimit të armëve.

Siç ka raportuar Botapress nga fillimi dyshohet se bëhet fjalë për policin Izet Demaj.