Kylie Jenner si një kukull, por ajo e tepron me diçka

Kylie Jenner pavarësisht ndërhyrje të shumta të cilat e kanë shëndrruar në një person tjetër ajo vazhdon të ndërhyjë në imazhe.

Përdorimi i tepruar i ‘photoshop-it’, vërehet edhe në imazhin e fundit të publikuar nga bukuroshja 21 vjeçare.

Ylli televiziv ka publikuar në ‘Instagram’ në fotografi në të cilën reklamonte produktet e bukurisë së koleksionit të saj ‘Kyliecosmetics’, ndriçimi i tepruar i fytyrës dhe përdorimi i ‘photoshop’ ka bërë të duket si një kukull barbie.

Ndryshe, Kylie në shkurt të këtij viti u bë nën për herë të parë nga lidhja e saj me reperin, Travis Scott./Indeksonline/