Learta bashkë me kunatën e saj shkojnë në kanagjegj, kaq bukur po vallëzojnë

Learta Jakupi së fundi na befasoi me talentin e saj në këndim.

Koncerti i saj ku ajo performoi si soprano mori shumë vëmendje edhe në medie.

Por Learta hyri në publikun kosovar si reja e Shyhretës, prandaj edhe si e tillë njihet.

Është më se aktive në Instagram dhe padyshim që ka një numër të madh ndjekësish.

https://video.gjirafa.com/learta-del-me-vallezua-me-kunaten-e-gjithe-vemendja-diku-tjeter

Në postimet e fundit, Learta po mahnit me veshjen dhe pamjen e saj tejet elegante, ku është bërë gati për një festë kanagjegji.

Bashkë me të e me veshje tradicionale është edhe kunata e saj, e cila po ‘ndez’ ndejën ku ato kanë shkuar./ORAinfo/