Madonna më provokuese se kurrë

Madonna dukej e panjohur ndërsa postonte foto të thithkave të saj dhe të pasmeve të saj.

63-vjeçarja i ka lënë pak imagjinatës në postimin e saj të fundit në Instagram. Këngëtarja ndau disa foto të saj duke pozuar mbi dhe pranë një shtrati.

Në foton e parë, kishte veshur vetëm çorape rrjetë, një tanga të zezë dhe taka, ndërsa gjoksi i saj ishte i varur me thithkat e saj në ekran të plotë.

Ajo ishte me flokët e saj biondë poshtë dhe të drejtë, ndërsa Madonna dukej e panjohur me një grim të plotë.Fotot e mëposhtme e kapën këngëtaren të varur në një parmakë në fund të shtratit dhe duke pozuar me metalin në gojë,

Fotot në Instagram ajo i ka vënë mbishkrimin: “Engjëlli po më shikon”.

Reagimi i fansave nuk mungoi, ata thanë se ky fotosesion është shumë i guximshëm: “Çdo ditë të dua gjithnjë e më shumë”.

Një person e quajti Madonnën “ENGELLI/GRUAJA MË E NGROHTË NË TOKË”, ndërsa një tjetër komentoi: “Përsosmëri si gjithmonë”.

Komentet negative nuk munguan, e kritikuan Madonën për tejkalimin e kufijve me fotot.

Një përdorues i Instagramit shkroi: “Ju lutemi ndaloni këtë qesharake pornografike”.
Një tjetër shtoi: “Zemër, mendoj se engjëlli ka fluturuar shumë kohë më parë.”