Malishevë: E kushtëzoi një vajzë për të dalë me të, e shantazhoi me publikim të fotove

Policia në Malishevë ka arrestuar një person i cili dyshohet se e ka kushtëzuar një vajzë për të dalë me të

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Malishevë, njofton policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, i dyshuari i kishte bërë presion viktimës se nëse nuk del me të, do të ia publikojë fotot e saj.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje