Mbyllet ndeshja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit, mësoni rezultatin

Ka përfunduar takimi mes Barcelonës dhe Atletico Madridit, duel ky i javës së 35-të në La Liga.

Ndeshja e cila u zhvillua në ‘Camp Nou’ u mbyll pa gola, 0-0.

Pas këtij barazimi Atletico Madridi vazhdon të mbaj kreun e tableës me 77 pikë, kurse Barcelona vendin e dytë me 75 sosh.

Vendi i tretë i takon Real Madridit me 74 pikë, i cili nesër ballafaqohem me Sevillën.