Meda publikon foton më të bukur me familjen, Lulja mori gjithë vëmendjen

Këngëtari i mirënjohur Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lulja dhe Meda janë shumë të pranishëm me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar foton më të bukur familjare, e është pamja e Lules ajo që mori gjithë vëmendjen.