Mëkati: E fillova me shokun e burrit në punë, pastaj..+18

Pershendetje.jam nje grua 30 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine. Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.Kemi 2 vajza.njera 6 vjeqare dhe tjetra 3 vjeqare.

Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 9 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu….po si thojn “me kend te rrish ashtu behesh”…..kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.

prej momentit kur jam njoftuar me burrin tim,ne tetor 1997 e deri me veren e vitit 2007,burri im ka qene i vetmi qe kam fjete me te dhe i vetmi njeri ne bote qe ka prek e ka lepi trupin tim dhe po ashtu te vetmin trup e organe gjenitale qe kam prek une kan qen te burrit tim.

Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune.kjo periudhe zgjti gati 2 vite dhe ato rezervat financiare qe kisha filluan te sosen.pas nje bisede me burrin tim vendosem qe une te punsohem ne firmen e shokut te burrit ,pra ne firemen e Luanit. eshte kjo nje ndermarrje relativisht e fort tregtare qe mirret me se shumti me tendera.pasi qe Luani ishte nje shok shum i mir i burrit tim,dhe shum here bashk me grun e tij ka qene tek ne ne banes ,ai edhe me pare na pat ofru qe une te punsohem te ai keshtu qe pa problem kjo pun u perfundua.

Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent.Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.
dhe fillova punen….qdo gje ishte ne rregull…..me Drejtorin (Luanin) kalonim shum mir. zyra im (sekretare administrative-juridike) ishte parodhome e zyres se Luanit.
me Kalimin e kohes,pasi qe u bene ma shume se nje muaj qe fillova punen…te Luani vrejta nje sjellje pak me ndryshe ….jo qe ishte me i ashper ose me arrogant po disi me shiqonte me nje sy tjeter ,filloj ti leshoj disa fjale si “hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe”….”uhh qka po ta vizaton trupin mir ky fustan “…..”a mos e ki nxet me at mini fund”…..etj etj…
ne fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftesin e madhe dhe te njohur te Luanit per humor si dhe me duhet te pranoj sharmin e tij…u mesova me ‘cilsimet’ e tij dhe….ne fakt filluan te me mungojn ato kur ai nuk i perseriste.

nje dite pasi qe ai perfundoi nje takim afarist me suskes ,me tha qe te porosis makiato dhe lengje dhe te shkoj ne zyrene tij per te festuar.
pasi qe shkova ne zyrene tij,me makiatot qe tanime i kishte sjell konobari i kafiteris afer zyres sone, u ula perballe tij….dhe pas nje gezuar…ai filloj te me lavderoj per punen qe po baj dhe me tha …”lum burri qe t’ka”…deri sa fliste me mua vazhdimisht shiqonte diqka ne kompjuterin e tij.fillova te behem kurreshtare se qfar eshte duke shiquar dhe percillja levizjen e fytyres se tij…..ne nje moment me tha : kam besim te madh ne ty,prandaj eja te shiqosh diqka ktu….un u ngrita nga karika ime dhe kalova ne anen tjeter te tavolines per te shikuar ne monitor…..mbeta e shtangur…..tersisht e hutaur….pash luanin duke bere sex me gruan e vet….ai kishte bere nje videoxhirim dhe e kishte transferuar ne kompjuter.
un mbeta e habiturmasgje nuk flisja dhe vazhdoja te shiqoja….ai filloi te pyeste…a beni ju keshtu me Valonin (burrin tim )?,a e ka Valoni kaq karin e madh?a keni videoxhirim ju?un mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetedije jam ulur ne prehrin e tij….pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e tij…..prekjet tanime ishin afruar brekeve te mija…ne anen tjeter un nuk i hiqja syt nga ‘klipi’ familjar i Luanit….me duhet te pranoj….shum me beri pershtypje kari i madh i tij…..un shum here me par kisha pa aq kari te madh….normla ne tv……por kesaj rradhe e mendoja qe at kar te madh qe po e shoh ne monitor e kam ketu afer dhe dora e poatij personi tanime lehte po mi terhiqte breket poshte…..

nuk munda me te duroj…..ktheva koken nga ai…dhe me nje epsh te madh fillova ta puth….u ula ne gjunje dhe fillova t’ja hjek pantollonat e tij….pastaj breket e tij “bokserica”….dhe para syve te mij u paraqit po ai kar qe e shifja ne monitor….veq se tanime me dukej edhe me i madh……..fillova ta lepi e ta thith me endje….lepiva kar e lepiva koqe…lepiva bothen e luanit……i fikem dritat,u deshem tersisht…u lepim e qfar nuk benem 69 ne tavolin te punes…..u qim ne karrik…ne dysheme….perjetova dy here orgazem brenda nje ore….launi u derdh 3 here….u benem qull….thjesht……u knaqem….
ishte kjo hera e pare qe pidhi im….po provonte diqka tjeter …..kari i shokut tone familjar Luanit ,ishte kari i vetem pas burrit tim qe hyri ne mua…do ta them edhe kete….njemende ishte kar ma i madh se i valonit….
at nat shkova ne shtepi sikur te mos kishte ndoshur asgje…u ktheva te burri dhe femijet e mije qe aq shum i du dhe me duan……me Luanin vazhdoj te kem sex….jo qe e dua luanin….e dua sexin qe ai e ben…edhe luani e ka familjen e vet….edhe ai i don shum ata…por e don edhe menyren se si un e thith karin e tij ( te pakten keshtu me ka then mua)
keshtu ishte kjo “sex story”…ne gusht te vitit 2007…pas afro 10 vitesh….prova nje kar tjeter nga burri im….ishte kjo hera e pare qe e tradhtoja burrin….jo hera e fundit…..pas luanit……edhe nje tjeter e ka provuar thithjen time……ka qene kjo kalimthi…..embel….shkurt…..kendshem……