“Miss BumBum”, me këto fotografi i ka lënë pak vend imagjinatës (FOTO +16)

Modelja e cila ka arritur të fitoj çmimin “Miss BumBum”, Suzy Cortez është e njohur për provokimet që i bënë.

Ajo së fundmi në rrjetin social ‘Instagram’ ka publikuar një foto ku shihet e veshur e një bluzë të shkurtë për palestër, dhe një palë xhinse tepër të shkurtra të cilat ia qesin në fushë gjysmën të pasmeve.

Çka tërheqë vëmendje më shumë është se Cortez e ka shkrepur selfien e saj para pasqyrës me xhinset e shpërthekuara deri tek zogu. (Kliko mbi link dhe shiko pamjen e plotë ⤵⤵⤵)

Ajo është e zonja për të provokuar dhe për t’u ruajtur që të mos tregoj më shumë se që duhet.

Cortez edhe pse i ka shpërthekuar xhinset deri në atë nivel sa mund t’i dukej zogu, ka arritur që me flokët e saj t’i mbuloj ato lëshime ku mund të bëhej horë.