Motori përplaset me veturën, vdes në vend 20-vjeçari

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Mamurras, ku një i ri ka mbetur i vdekur.

Bëhet me dije se një motor është përplasur me një makinë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit, 20-vjeçari i identifikuar si R. Peskura.

Lajmi në përditësim ….