Ngjashmëria e modeles që po çmend botën: Cilat nga vajzat në foto është Bella?

Rrjeti social Tik Tok ka gjetur së fundmi kopjen e modeles së njohur Bella Hadid.

Vajza e cila ka ngjashmëri të frikshme me modelen quhet Alexia Kadri, e cila ka 38.1 mijë ndjekës dhe numëron 1.1 milion pëlqime në Tik Tok.

Videot e saj kanë bërë gjiro nëpër botë, dhe në shikimin e parë ajo duket identik si modelja.

VIDEO

 Ndërkaq viti i ri s’mund të fillonte pa një ndryshim nga modelja e njohur Bella.

Jemi mësuar tashmë me baluket e lyera në ngjyrë tjetër nga ajo e flokëve në tërësi, mirëpo Bella bëri një përzierje ngjyrash dhe ky mund të jetë trendi i ri i flokëve.