Njihuni me vajzën bukuroshe të Kujtim Shalës

Ish ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala ka vite që është i martuar me Linda Shalën

E nga kjo martesë çifti kanë dy fëmijë, Melisën dhe Detin.

Melisa, 19 vjeçare është mjaft aktive në rrjete sociale me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria.

……………………………………………………………………………………………………………..
E kritikuan pse vesh tanga, por balerina shqiptare përgjigjet me këtë video që do t’iu çmend

……………………………………………………………………………………………………………..

E bukurinë që 19 vjeçarja posedon tregohet qartë më së miri në postimet e bëra nga vet ajo./GazetaBlic