Nuk do të besoni, ja sa ka paguar Leonora vetëm për një xhaketë

Leonora Jakupi është një emër tejet i lakuar në mediet rozë.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

E për t’u dukur bukur ajo duket se shpenzon shumë pasi vetëm për një xhaketë ka paguar 3,850 euro.

SHPËRNDAJE