Nuk ka koalicion VV-LDK, befasojnë deputetët e LDK-së me këtë veprim

Dy partitë politike, Lëvizja “Vetëvendosje” dhe Lidhja Demokratike e Kosovës nuk kanë zhvilluar takime që nga mbrëmë, kur ndërmjetësues kishin ambasdaroët e QUINT-it.

Edhe ky takim edhe pse nën pressionin ndërkombëtar u krye pa asnjë marrëveshje, shkruan Gazeta Online Veriu.info.

Tetë deputetë shihen në njërin prej loklaeve të “Kafet e Vogla” në Prishtinë.

“N’pikë”, ka shkruar deputeti nga Deçani, Armend Zemaj.

Në foto shihen edhe deputetët tjerë: Vjosa Osmani, Ismet Beqiri, Arben Gashi, Doruntina Maloku…/Veriu.info

Image may contain: 9 people, people sitting, table and indoor