Pacolli uron qytetarët për festën e Kurban Bajramit

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka uruar gjithë besimtarët myslimanë, shqiptarë me rastin e festës së Kurban Bajramit.

“Me fat Bajrami vëllezër dhe motra shqiptarë!”, ka shkruar shkurt, ai në Facebook.

Shumica e liderëve dje kanë publikuar urimet e tyre për festën e Kurban Bajramit.