Pasi humbi kilogramët e tepërt, Tea nuk iu ndahet fotografive provokuese- Zbulon më shumë se që duhet

Ish-protagonistja e emisionit ‘Përputhen’, Tea Trifoni, vazhdon të marrë vëmendjen për jetën të cilën bën.

Së fundmi, ajo ka përfunduar fotosesionin e saj bashkë me Beartin ku u shfaqen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Ajo çka mori vëmendjen është fotografia e fundit e saj, ku u shfaq vetëm në sytjena dhe me një xhaketë të hapur.

Përndryshe, Tea ka qenë e përfolur edhe për peshën e saj ku humbi kilogramë të shumtë brenda pak kohe.